Platba a doprava

PLATBA

Dobírka – nejpoužívanejší způsob platby. Peníze za zboží platíte až při převzetí zboží poštovnímu doručovateli (kurýrovi) nebo na poště. 

Bankovní převod – po obdržení vaší objednávky vám zašleme číslo účtu a variabilní symbol. Zboží zaplatíte předem na náš bankovní účet  vedený u České spořitelny. Po obdržení platby odesíláme zboží s tím, že vám sdělíme termín, kdy zásilka dorazí. Je důležité uvést správný variabilní symbol, abychom platbu přiřadili k vaší objednávce.

Platební karty – velmi pohodlný způsob platby. Po vytvoření objednávky jste přesměrováni na bezpečnou platební bránu banky, kde zadáte potřebné údaje. Pokud je transakce autorizována, platba proběhne okamžitě a zboží odesíláme nejpozději následující pracovní den. Podporujeme bezpečný protokol 3D Secure. Naši pracovníci nemají přístup k údajům o vaší kartě, vše je pouze v rukou banky.

pgate

 

DOPRAVA

Zásilkovna  80 Kč
Na pobočku, dle výběru.

GLS 130 Kč
Kurýrem až k vám domů.

Osobní odběr  ZDARMA
V případě osobního odběru vyčkejte prosím na potvrzení, že je zboží pro vás zarezervováno a po předchozí domluvě si jej můžete vyzvednout u nás v kanceláři na adrese

Cejl 892/32
602 00
Brno

Pro osobní odběr je možná pouze platba online nebo bankovním převodem.

Zasilkovna_logo_inverzni_WEB_nove       Výsledek obrázku pro gls logo