O hře

Popis hry
Ve hře si můžete zahrát za údržbáře, asistentku nebo ředitele společnosti. Vaším úkolem je postupně vybudovat pasivní příjem a čekají vás nástrahy, jako je například hyperinflace, měnová reforma, pokažená spojka u auta nebo koupě nového gauče. Základem hry je určit správnou strategii a dokázat si splnit svůj sen dříve, než to udělají vaši spoluhráči. Intriky a obchody mezi všemi hráči jsou samozřejmě povoleny. Hra je navržena tak, aby vás úplně pohltila, je zábavná a akční, ale také jednoduchá, aby si ji mohl zahrát i středoškolák. Navíc simuluje realitu. Jedná se totiž o deskovou hru s přesahem do lidského života.
Proč hra vznikla
Zájem o finanční vzdělání roste a lidé se konečně začínají zajímat o to, kam vložit své peníze tak, aby je ochránili před inflací, či je nechali vydělávat další peníze. Bohužel často si vyberou jeden nejlepší "investiční nástroj" a vloží do něj všechny své finance. Pravděpodobně za to může nedostatek informací, či poradce zaměřený na jeden sektor trhu. Na základě toho jsme vytvořili deskovou hru Vyhrej Život, u které se zábavnou formou naučíte základní principy investování, které se za dalších 100 let nezmění. Tato hra vám dá něco, co vám nedá žádná kniha a tím je zpětná vazba. Zpětná vazba na to, jak nakládáte se svými vlastními penězi.
Jaký to má smysl
Nejbohatší lidé světa platí nemalé peníze lidem, kteří se vyznají v tom, jak peníze správně rozložit a do čeho je vhodné v tuto dobu investovat. Dokud tyto principy budou využívat pouze bohatí, budou chudí stále více chudnout a bohatí stále více bohatnout. V této hře se zábavnou formou naučíte základní principy investování do nejrůznějších typů investic, jako jsou např. společnosti, nemovitosti, drahé kovy, akcie či kryptoměny. Naučíte se nakládat s riziky, správně zacházet s různými typy investic a pochopíte základní princip investování a jak si vybudovat pasivní příjem.
Libor
Ing. arch. Libor Flössler
Ondřej
Ing. arch. Ondřej Saida
David
Bc. David Křivka, EFA
Lukáš
Lukáš Křivka
VyhrejŽivot s.r.o.
IČ: 05283671
info@vyhrejzivot.cz
www.vyhrejzivot.cz

 
Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.. Více informací zde.