O hře

Zahraje si celá rodina
Chcete vašim dětem udělat radost? Věnovat jim dárek, který nakonec neskončí na dně šuplíku? Darujte jim hru, ke které se budou rádi vracet. Vtipná a zábavná, aby zaujala i mladší hráče. Komplexní a naučná, aby dokázala oslovit i náročnější publikum.
Ovládněte náhodu
Už vás nebaví jenom házet kostkou a posouvat figurkou? Hledáte dostatečně jednoduchou hru, aby ji zvládly i vaše ratolesti, ale přitom to byla dostatečná výzva i pro zbytek vaší rodiny? Máme pro vás řešení. Nadčasovou hru vytvořenou odborníky takovým způsobem, aby odrážela zákonitosti skutečného trhu, které platí už stovky let. Ovládněte náhodu a naučte se základní principy obchodu, které vás ve škole nenaučí!
Pokaždé unikátní
Zapomeňte na jednoduchou strategii, která by vás zaručeně dovedla k jasnému vítězství. Hra je vytvořena takovým způsobem, aby vám pokaždé přinesla naprosto unikátní zážitek. Díky dynamickému vývoji kurzů investičních aktiv tak žádné dvě hry nebudou stejné.
Škola hrou
Vzdělání jsme zabalili do hry. Investování si tak můžete vyzkoušet v praxi nanečisto v bezpečí vašeho obýváku. Nejen děti se tak konečně naučí základní principy finanční gramotnosti.
Chci vědět víc
Libor
Ing. arch. Libor Flossler
Ondřej
Ing. arch. Ondřej Saida
David
Bc. David Křivka, EFA
Lukáš
Lukáš Křivka
VyhrejŽivot s.r.o.
IČ: 05283671
info@vyhrejzivot.cz
www.vyhrejzivot.cz

 
Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.. Více informací zde.