Co vás čeká

Co vás čeká
Ve hře Vyhrej Život si zahrajete na obchodníky, jejichž cílem je zbohatnout dřív, než to dokáží jejich protihráči. S milióny do začátku nepočítejte. Rozjet to budete muset jen s tím, co bude mít vaše postava k dispozici. Investovat ale může každý a právě správná volba investiční strategie může být klíčem k vašemu vítězství.
Obchodování a intrikování mezi hráči je zcela dovoleno. Ti tak mohou s vidinou rychlého zisku prodávat svým protihráčům i vlastní investiční příležitosti. V představivosti se meze nekladou a peníze nemusí být tím jediným, co má zrovna největší hodnotu.
Nezapomínejte na to, že obchodní partner v jednom kole, může být váš konkurent v tom druhém. Co kdyby se třeba objevil investor, který by za každou cenu nakoupil podíl ve firmě, jako je ten váš? Stejné podíly ve firmě můžou mít i vaši protihráči. Investor je ale jenom jeden. Pokusíte se ho zaujmout nižší cenou, nebo najdete jiný způsob, jak by se vlk nažral, ale koza zůstala celá?
Chci vědět víc
Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.. Více informací zde.